LPG systémy

 
LPGTECH  systém, ktorý  patrí medzi najdokonalejšie v oblasti montáže LPG zariadení určených do benzínových motorových vozidiel. Toto prvenstvo zabezpečuje systému LPGTECH riadiaca jednotka s prepracovanou 3D adaptáciou palivových máp ako aj inými sofistikovanými funkciami. Práve RJ zabezpečuje základné atribúty pre maximálne využitie LPG paliva a to presné ladenie charakteristiky vstrekovania plynu a zároveň udržiava stabilný výstupný tlak z LPG reduktora. Výrobca použil pre vstrek plynu kvalitné, patentom chránené High tech vstrekovače Dragon/ garancia 100 000km/. Tie zabezpečujú veľmi presné dávkovanie paliva, sú stabilné v širokom rozsahu pracovných teplôt a disponujú vysokou odolnosťou voči nečistotám. Predĺžené garančné lehoty na riadiacu jednotku  5 rokov a vstrekovače Dragon 100 000km svedčia o kvalite LPG systému.

Celý systém  tvorí ucelenú sadu špičkovej kvality vhodnú na montáž LPG do motorových vozidiel rôznych značiek  aj pre náročných motoristov.
GFI je ochranná známka vo vlastníctve M.T.M. srl, talianska spoločnosť a svetová jednotka v oblasti návrhu, výroby a marketingu automobilového LPG a CNG komponentov a systémov. Spoločnosť bola založená v roku 1993, v meste Kitchener, Ontario, Kanada produkujúca rôzne komponenty   pre automobilové a priemyselné LPG a CNG na  trhoch po celom svete. Po 7 rokoch rýchleho rastu, začala obchodovať ako TeleflexGFI.
 
Auto-Gaz Centrum – Sekvenčné vstrekovanie plynu Zenit vyrába poľská firma Auto-Gaz Centrum patriaca medzi tri najväčšie poľské spoločnosti zaoberajúce sa predajom systémov pre autá na plyn. Systémy tejto spoločnosti sú vyrobené z komponentov najvyššej kvality v moderných fabrikách. Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam poskytuje táto značka veľa výhod a profesionálne služby.
 
ESGI – Táto poľská firma vyniká jedinečnými malými elektronickými riadiacimi jednotkami na zákazku. Ich redukcie sú malé, ale zároveň dokážu transformovať veľké množstvá LPG na plyn a sú vhodné pre každý motor. Vstrekovače vo forme plastických blokov sú uspôsobené tak, aby mohli byť namontované do úzkych priestorov.
 
BRC – Talianska spoločnosť BRC so sídlom v Cherasco bola založená v roku 1977 a rozrástla sa veľmi rýchlo. V súčasnosti patrí medzi svetovú špičku vo výrobe LPG systémov. Má vytvorenú celosvetovú predajnú sieť, čím zabezpečuje distribúciu svojich komponentov do 60 krajín sveta. Ponúka kompletný sortiment systémov vyvinutých na základe dlhoročných skúseností.
 
Zavoli – Talianska spoločnosť Zavoli Srl so sídlom v Cesene je svetový líder v oblasti projektovania a výroby LPG systémov pre automobilový priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1993 a od tej doby sa dynamicky rozrastá. Hlavnými princípmi spoločnosti sú výskum a vývoj, inovácie a kvalita. Ročne sa tu vyrobí viac ako 200 000 LPG a CNG systémov.
 
Elpigaz – Elpigaz je popredným poľským výrobcom a dodávateľom moderných LPG riešení. Väčšina výroby je založená na vlastných technologických postupoch. Tie najvýznamnejšie z nich sú patentované vo viacerých krajinách sveta čo značí, že kvalita vyrábaných výrobkov dosahuje naozaj najvyššiu svetovú úroveň.
 
STAG dôležitým svetovým výrobcom automobilových LPG/CNG systémov zastrešený pod značkou STAG. Na poľskom trhu pôsobí už 25 rokov a aktuálne je najväčším výrobcom na trhu plynových zariadení v Poľsku.
 
HL propan spol.s.r.o. – Spoločnosť HL propan spol.s.r.o. bola založená v roku 1993 a v súčasnosti patrí medzi najväčšie firmy v oblasti alternatívnych pohonov v Českej republike. Zaoberá sa vývojom a výrobou komponentov pre prestavby vozidiel na LPG a CNG. Spoločnosť je výrobcom značkovej rady produktov pod obchodným názvom LOVTEC, ktoré máte možnosť si u nás zadovážiť.
 
Landi Renzo – V súčasnosti je talianska spoločnosť Landi Renzo, založená v roku 1954 v meste Reggio Emilia na severe Talianska, s 30% podielom na medzinárodnom trhu, lídrom vo výrobe komponentov a systémov LPG. Široká škála zariadení je vytvorená na základe pokročilej technológie a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov.
 
Lovato – V roku 1958 vznikla v talianskom meste Vicenza firma Lovato s vysokou technologickou úrovňou, kvalitou a prevádzkovou spoľahlivosťou. Každý systém tejto firmy prejde stopercentnou kontrolou kvality s dôrazom na bezpečnosť a funkčnosť, čo zaručuje vysoký štandard kvality, ktorý zaistil úspech spoločnosti Lovato.
 
Tartarini – Talianska spoločnosť Tartarini Auto Limited bola založená v roku 2000, ale jej história siaha až do roku 1941. Všetky produkty tejto firmy sú výsledkom výskumu vykonávaného s cieľom dosiahnuť najvyššie štandardy kvality a taktiež šesťdesiatich rokov skúseností, zručností a pokročilej technológie. Vďaka tomu spĺňajú všetky požiadavky pre všetky typy vozidiel.
 
Teleflex – Teleflex Power Systems, ktorý vznikol v roku 1990 je súčasťou spoločnosti Teleflex Inc. so sídlom v Limericku v Pensylvánii.
 
Solaris – Poľská firma Car-Gaz pôsobí na trhu s LPG systémami od roku 1991 a je výrobcom zariadení Solaris, ktoré si získali dôveru zákazníkov po celej Európe. Cieľom spoločnosti je vytvárať vysokokvalitné alternatívne napájacie systémy pre spaľovacie motory čo motoristom umožňuje šetriť peniaze a bez problémov prevádzkovať svoje vozidlá.